Κάθε Μέρα Δήμος Ναυπλιέων

6 ημέρες ago

Νέα Πολιτεία…τα συνεργεία του Δήμου καθάρισαν, πήραν τα ογκώδη δίπλα από τους κάδους. Δείτε τις φωτό, δεν πρόλαβαν να περάσουν δύο ημέρες…Κάποιοι θεώρησαν σωστό χωρίς να ειδοποιήσουν να ξαναβγάλουν ογκώδη (2752 0 21761)…Πίσω από το στρατόπεδο στη διασταύρωση για Προφήτη Ηλία, φορτηγό, τσάπα και δύο υπάλληλοι απασχολήθηκαν για να μαζέψουν τα ογκώδη που κάποιος είχε πετάξει χωρίς να ειδοποιήσει (2752 0 21761)…Τα μάζεψαν…κοιτάξτε μετά τι έγινε πάλι. Πάλι ογκώδη χωρις να ειδοποιηθεί ο Δήμος μας και το τμήμα καθαριότητας (2752 0 21761).
Πρέπει να καταλάβουμε όλοι ότι εμείς ζούμε σε αυτό το μέρος και τα παιδιά μας…Επαναλαμβάνουμε το τηλ για τα ογκώδη που θέλετε να βγάλετε..2752 0 21761..Πρέπει να ευχαριστήσουμε και τους δημότες όμως που κάνουν χρήση του αριθμού και μας βοηθούν στο έργο μας.