ΜΑΡΙΑ ΡΑΛΛΗ : Συγχαρητήρια πολλά αξίζουν σε όλα τα στελέχη του χώρου καινοτομίας , εθελοντές στο σύνολό τους

1 εβδομάδα ago

Συγχαρητήρια πολλά αξίζουν σε όλα τα στελέχη του χώρου καινοτομίας , εθελοντές στο σύνολό τους , οι οποίοι εργάζονται σκληρά για την υλοποίησή του κοινού μας οράματος της λειτουργίας του Κέντρου Ρομποτικής του Δήμου Ναυπλιέων.
Και φυσικά συγχαρητήρια και στον διευθυντή του ΕΠΑΛ Ναυπλίου , όπου στεγάζεται το Κέντρο Ρομποτικής ,κ.Γιώργο Κρεμύδα ο οποίος στέκεται βοηθός και δίπλα στην όλη λειτουργία.
Όλοι μαζί , Δήμος και εκπαιδευτικοί , δίνουμε την ευκαιρία σε παιδιά , σε εφήβους , σε νέους και δημιουργικούς ανθρώπους να πειραματιστούν φιλοδοξώντας ότι μέσα από αυτή την προσπάθεια θα τους δοθούν περισσότερα κίνητρα δημιουργικότητας.
Κάνουμε και θα συνεχίσουμε να κάνουμε ό,τι μπορούμε για να ενισχύονται όλα τα ανήσυχα πνεύματα της επιστήμης και της τεχνολογίας του Δήμου μας και όχι μόνο….!!!