Ολοκληρώθηκε ο 6ος Μαραθώνιος Ναυπλίου

3 μήνες ago

Η συμμετοχή του κόσμου τεράστια και η πόλη άνοιξε την αγκαλιά της για να τη δεχθεί. Μόλις τελείωσε η γιορτή κάποιοι από τους αφανείς ήρωες (και είναι πολλοί) της διοργάνωσης έπιασαν δουλειά. Η καθαριότητα προτεραιότητα Η ώρα 5:30 και η εικόνα είναι εξαιρετική. Σας ευχαριστούμε όλους εσάς που ξέρετε να στηρίζετε αυτά που στηρίζουν την πόλη το Δήμο και τους ανθρώπους τους.

Ναύπλιο Μαραθώνιος 2019, τρέξαμε την διαδρομή, ζήσαμε την εμπειρία.!!!
Συγχαρητήρια στον Δήμαρχο Ναυπλιέων κ. Κωστούρο Δημήτριο για την άψογη διοργάνωση του, καθώς και πολλά – πολλά συγχαρητήρια στους συναδέλφους Αστυνομικούς και Λιμενικούς που έλαβαν μέτρα Τροχαίας, Τάξης και Ασφάλειας και στους εθελοντές και το ΕΚΑΒ που βοήθησαν για την επίτευξη του σκοπού αυτού.!!!!!
ΜΠΡΆΒΟ σε όλους, ήταν η καλύτερη διαφήμιση της πόλης μας.!!! — στην τοποθεσία Πλατεία Τριών Ναυάρχων.